6 hodnocení

Impregnace

Jedinečný impregnační přípravek na dokonalou ochranu proti vodě a vlhkosti. Vytváří vodoodpudivý vodotěsný a paropropustný film. Neucpává póry, a tak materiál "dýchá" a zůstává pružný a pevný, usnadňuje čištění.

Varianta
Skladem
119 Kč
Kategorie: Impregnace
Impregnace
Akce Novinka

Impregnace

Jedinečný impregnační přípravek na dokonalou ochranu proti vodě a vlhkosti.
Vytváří vodoodpudivý vodotěsný a paropropustný film. Neucpává póry, a tak materiál "dýchá" a zůstává pružný a pevný, usnadňuje čištění.

Vhodný na:
Semiš a ostatní druhy kůže včetně textilu.
Je ideální na zimní a horolezeckou obuv, cyklo a motokrosovou obuv včetně kombinéz, sedla bicyklů, ošetření stanů, deštníků, rukavic, střechy automobilů včetně veteránů (kožené, látkové). 100% účinek se projeví min. po 24 hodinách. 

Varování týkající se provedení aerosol (sprej):
Nádobka je pod tlakem, nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Nádobku neprorážejte a nespalujte, ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů hoření - nekuřte. Nestříkejte do ohně nebo na žhavé předměty. Obsah nádobky je hořlavý.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení