1 hodnocení

Kokpitové mléko 150ml sprej

je vysoce kvalitní čistící, ošetřovací a impregnační vodomléčná emulze. Chrání před vysoušením, zatvrdnutím, popraskáním, vytváří lesk a příjemně voní.

Skladem
119 Kč
Kategorie: autokosmetika
Kokpitové mléko 150ml sprej
Novinka Doporučujeme

Kokpitové mléko

je vysoce kvalitní čistící, ošetřovací a impregnační vodomléčná emulze. Chrání před vysoušením, zatvrdnutím, popraskáním, vytváří lesk a příjemně voní. Je fyziologicky inertní, netečná a nedráždí pokožku. Zabraňuje přimrzání. Obsahuje antistatickou přísadu.

Vhodné na:

palubní desky a plastové díly automobilů, pneu, všechny druhy vinylových, umělohmotných povrchů, kůží a koženku. Maže kabely a potrubí, impregnuje dřevo a mramor, separuje formy.

Varování týkající se provedení aerosol (sprej):
Nádobka je pod tlakem, nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Nádobku neprorážejte a nespalujte, ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů hoření - nekuřte. Nestříkejte do ohně nebo na žhavé předměty. Obsah nádobky je hořlavý.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení